Avans Premium 360SL 500ml Zobacz większe

Avans Premium 360SL 500ml

S5780

Nowy

Avans Premium 360 SL jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie w uprawie rzepaku oraz na ściernisku po zbiorze zbóż przed rozpoczęciem upraw pożniwnych.

Więcej szczegółów

28,00 zł

Więcej informacji

OPIS DZIAŁANIA
Avans Premium 360 SL jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie w uprawie rzepaku oraz na ściernisku po zbiorze zbóż przed rozpoczęciem upraw pożniwnych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.
DZIAŁANIE NA CHWASTY
Avans Premium 360 SL jest dolistnym herbicydem o działaniu układowym. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi) powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju w ciągu 24 godzin, a następnie zamieranie roślin. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka. Środek nie zalega w glebie i ulega rozkładowi przez mikroorganizmy glebowe.

HERBICYD NIESELEKTYWNY (TOTALNY)

Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Zawartość substancji czynnej:

  • glifosat w formie soli amonowej (związek z grupy kwasu aminofosforowego) – 360 g w 1 litrze środka (27,9%)

10 other products in the same category: